Yazı Detayı
27 Haziran 2019 - Perşembe 08:40 Bu yazı 1521 kez okundu
 
MAĞUSA’LI UBP’LİLER ATAMALARDAN RAHATSIZ
Harun DENİZKAN
harundenizkan@gaktv.com
 
 

Hükümet kuruldu, atamalar son hız devam ediyor ama gelin görün ki atama bekleyip de atanamayanlar UBP’de sıkıntı yaratıyor. UBP’de o kadar çok isim var ki herkesi memnun etmek kolay değildir. Ama bırakın kişi atamalarını, bölgelerden yeterince atama olmayınca UBP’liler buna da üzülüyorlar. Dün Mağusa’dan arayan UBP’liler, bugüne kadar koskocaman Mağusa bölgesinden sadece iki atama yapıldığını dile getirdiler. Gelin isterseniz bugüne kadar yapılan atamalara şöyle bir göz atalım bakalım Mağusa’lılar bu konuda haklı mı?

BAŞBAKANLIK

Müsteşarları: Suat Yeldener, Ömer Köseoğlu

Bakanlar Kurulu Sekreterliği: İlkan Varol

Basın Halkla İlişkiler Müdürü: Leman Kutay

Başbakanlık Danışmanları: Alihan Pehlivan, Orhan Tuğbay

Başbakanlık Denetleme Kurulu: Başkan Meftun Orkun, üye Haldun Şirket

Gençlik Dairesi Müdürü: Hasan Eren

Piyangolar Birimi: Arif Sonuç

Spor Dairesi Müdürü: HP Mehmet Özbilgehan

Brt Yönetim Kurulu Üyesi: Özer Kanlı

Brt Müdürü: Meryem Özkurt

Koop Merkez Bankası Yönetim Kurulu Başkanı: Yusuf Kaçmaz

Devlet Plânlama Örgütü Müdürü: Mustafa Serçelik

Ekonomi Bakanlığı Müsteşar: Şahap Aşıkoğlu

Bakanlık Müdürü: Berna Selengil

Ticaret Dairesi Müdürü: Salih Gökpınar

Resmi Kabız Müdürü: Halis Üresin

Kıb-Tek Yönetim Kurulu Başkanı: Erdal Onurhan

Yönetim Kurulu Üyeleri: Hüseyin Ademgil, Özgür Özerdem, Gürdal Çuvalcıoğlu, Yusuf Avcıoğlu(HP), Esat Altay(HP), Ali Şefki(HP)

Limanlar Dairesi Müdürü: Dilaver Bilgen

Sağlık Bakanlığı Müsteşarı: Mustafa Akçaba

Özel Kalem Müdürü: Cemal Kuyucu

Çalışma Bakanlığı Müsteşar: Erçin Tekakpınar

Bakanlık Müdürü: Evsun Kaşif Salel

Çalışma Dairesi Müdürü: Berhan Ongan

Milli Eğitim Bakanlığı

DAÜ VYK Başkanı: Erdal Özcenk

Üye: Hakan Dinçyürek, Hamit Bakırcı

Tarım Bakanlığı Müsteşar: Emirali Deveci

Özel Kalem:Hasan İşlek

TÜK Müdürü: Mehmet Bullici

Mağusa’lı UBP’lilere göre bu atamalar içerisinde sadece iki Mağusa’lı var diyorlar. Gerçekten öyle mi?

 

GİRNE AKÇİÇEK HASTANESİ’NDE AĞRI KESİCİ YOK

Yıllarca bu devlete çalış, sigorta yatır, emekli ol sonra da devletin hastanesine git sana ilaç yoktur desinler. Bu nasıl bir devlet? Dün bir vatandaşımız aradı ve başından geçen çok ilginç bir olayı üzülerek anlattı. Gerçekten anlattıkları içler acısı bir durum.

 Bu arkadaşımızın verilmiş bir sadakası olacak ki, geçtiğimiz günlerde ölümle sonuçlanan çok ciddi bir trafik kazası geçirdi ve kazayı hafif yaralı olarak atlattı. Tedavisi süren bu arkadaşımızın iyileşmesi için Devlet hastanesine gidip tedavi olması gerekiyordu. Geçtiğimiz günlerde Girne Akçiçek hastanesine tedavi olmak içingitti ve başına gelenleri anlattı. Bu arkadaşımız meydana gelen kazada yolcu olarak bulunuyordu ve aracın çarpışması sonucunda vücudunda bereler oluştu. Hastaneye gidip gelirken de hep sızılar içerisinde gidip geliyordu. Gidip gelme bir yana hastaneye gidip de tedavi olamamak da var.

Düşünün ağrı sızı içerisinde Girne Akçiçek hastanesine gideceksiniz ve sizi tedavi eden doktor size diyecek ki git bu ilaçları eczaneden al da gel sana iğne yapalım. Ne acı değil mi? Eğer bir hastanede ağrı kesici yoksa o hastanede ilaç yoktur demektir. Yaşanan kazalardan dolayı Hastanelerin en çok tükettiği ilaçlar ağrı kesicilerdir. Muscolin ve Voltaren yok diyerek git bunları karşı eczaneden al ve gel. Hastanede ilaç yoksa o doktorun orada işi ne? İlaç yoksa doktor da olmasın! Hiç olmazsa İlaç ve doktor olmayınca da hasta da gitmez. Bu nasıl bir anlayış.? Bunu kime anlatalım? Yıllarca çalış, emekli ol, sigorta paralarını yatır ama hastanelik olduğun zaman da ilaç yok desinler!

Buradan çiçeği burnunda Sağlık Bakanı Dr. Ali Pilli’ye sesleniyorum; bu rezalete bir son versin. Ağrı sızı içerisinde Akçiçek hastanesine uğrayan vatandaşımızın üzerinde ya para olmasaydı ne olacaktı? Ki bu da insanlık hali… Bence bu bizim ayıbımız, böyle devlet anlayışı olmaz. Girne Akçiçek hastanesinde görevli başhekim derhal bu konuda ne gerekiyorsa yapmalıdır. Çünkü bu bir insanlık ayıbıdır, devletin hastanesinde ağrı kesici yoktur denmemelidir.

 

DOKUNULMAZLIKLARI KALDIRIN!

Günlerdir UBP Lefkoşa Milletvekili eski Başbakan Hüseyin Özgürgün’ün dokunulmazlığını konuşuyoruz. Onu bırakın 7 Ocak 2018 milletvekilliği seçimleri öncesinde bu konu siyasi partilerin seçim propagandası olmuştu. Aradan on beş aylık bir süre geçti hala onu konuşuyoruz.

Hükümet ortağı olan Halkın Partisi siyasi tutarsızlıklarını örtbas etsin diye bu konuya sarıldı. Sanki Özgürgün’ün suçlu veya haklı olması vatandaşa bir şey kazandıracak. Bana göre bu konu ile gündem yaratmanın topluma hiçbir faydası olmaz. Özgürgün’ün hesabına kaç para girdi hesabından kaç para çıktı toplumu ilgilendiren bir konu değildir. Zaten toplumu ilgilendiren bir konu olsaydı Özgürgün 7 Ocak seçimlerinde sandıktan çıkmazdı. Kaldı ki bu ülkede nereden buldun yasası yok. Özgürgün’e bu parayı nereden buldun diye sorsanız? size arkadaşımdan borçlandı dediği zaman bu işin arkasını getiremezsiniz. Bu paraların suç geliri olduğuna dair bir tespit yok.

Bu ülkede öyle yolsuzluklar yapıldı ki kimse cesaret edip yolsuzlukların üzerine gitmedi.

7 Ocak 2018 yılı öncesinde bu işi siyasi şova döndürenler hala daha şov yapmaya devam ediyorlar. Komite kuracaklarmış da dokunulmazlığı kaldırmak için komite başkanı kim olacak onun kavgası yapıyorlar? Kimse kusura bakmasın ama bu işler gerçekten Milletvekillerinin işi değildir.

Özgürgün’ü sevenler sahip çıkacak sevmeyenler de politik malzeme yapacaklar. Bana göre dün bu konuda en güzel açıklamayı KKTC meclis başkan yardımcısı Zorlu Töre yaptı. Onun söylediklerinin altına imzamı atarım.

Milletvekili dokunulmazlığının kürsü dokunulmazlığı haricinde tamamen kaldırılmasını istedi. Bundan daha güzel bir açıklama olamaz. Sadece bunu mu söyledi? Hayır, bunun haricinde daha çok güzel şeyler söyledi. Gelin isterseniz Zorlu Töre’nin söylediklerine bir göz atalım.

 

Milletvekillerinin yargılanacağı unsurlar varsa bu görevi Savcılığın yerine getirmesi gerektiğini kaydeden Töre, “Bunu tartışma yeri Meclis olmamalı, komite kurmaya gerek kalmamalı” dedi.
Meclis Başkan Yardımcısı Zorlu Töre, son günlerde gündeme gelen dokunulmazlık ve bununla birlikte yaşanan gelişmeleri değerlendirdi.
Bazı siyasi partilerin, siyasilerin ve basın-yayın organlarının yorumlar ve farklı değerlendirmeler yaptığına işaret eden Töre, iddialarla ilgili yargılama olmadan suçlamaların ileri boyuta taşındığını, bunun da itibar zedelediğini kaydetti.
Töre, bu konudaki değerlendirmesini şu sözlerle paylaştı:
“Milletvekilliği dokunulmazlığının kürsü dokunulmazlığı haricinde tamamen kaldırılmasını istiyorum ve talep ediyorum. Bazı siyasilerin siyasal menfaat sağlamaları ve şov yapmaları böylece önlenmiş olur. Bu kadar prosedüre gerek kalmadan yargılanması gereken hususlar varsa Savcılık görevini yerine getirmeli, Meclis tartışma yeri olmamalı, komite kurmaya gerek kalınmamalıdır.
Geçmişte milletvekili olup da haklarında itham yapılmaya çalışılan bazı eski parlamenterlerin şimdi milletvekili olmadıkları halde davalar açılmadığı gerçeğini de dikkate aldığımızda ya dokunulmazlıklar tamamen kaldırılmalı ya da isnat edilen ithamlar milletvekilliği sona erdikten sonra Savcılık tarafından ileriye götürülmelidir. Yasalarımızda var olan eksiklikler Cumhuriyet Meclisi tarafından yapılmalıdır.”

Törenin bu açıklaması çok önemlidir Milletvekillerinin tümünün dokunulmazlığı kalksın sadece Özgürgün’ün değil savcılıkta bulunan eski dosyalar da derhal incelemeye alınıp yargıya verilsin. Ben Başbakan Ersin Tatar’ın yerinde olsam komite kurdurmazdım doğrudan tüm milletvekillerinin dokunulmazlığını kaldırmak için harekete geçerdim. UBP’nin eski genel başkanını ve Çaludayı toplumun ağzında sakız etmezdim. KKTC’nin en büyük partisi 21 milletvekili olacak ve bunların ikisinin dokunulmazlığı kalkacak sırf Özersay istedi diye.

MAĞUSA’LI UBP’LİLER ATAMALARDAN RAHATSIZ

Hükümet kuruldu, atamalar son hız devam ediyor ama gelin görün ki atama bekleyip de atanamayanlar UBP’de sıkıntı yaratıyor. UBP’de o kadar çok isim var ki herkesi memnun etmek kolay değildir. Ama bırakın kişi atamalarını, bölgelerden yeterince atama olmayınca UBP’liler buna da üzülüyorlar. Dün Mağusa’dan arayan UBP’liler bugüne kadar koskocaman Mağusa bölgesinden sadece iki atama yapıldığını dile getirdiler. Gelin isterseniz bugüne kadar yapılan atamalara şöyle bir göz atalım bakalım Mağusa’lılar bu konuda haklı mı?

 

 
Etiketler: MAĞUSA’LI, UBP’LİLER, ATAMALARDAN, RAHATSIZ,
Yorumlar
Yazarın Diğer Yazıları
22 Haziran 2020
POZİTİF OLMAYA RAZIYIM
310 Okunma.
11 Haziran 2020
EN ZOR VE EN TEHLİKELİ SÜREÇ BAŞLIYOR
314 Okunma.
04 Haziran 2020
DENETİM YAPAN YOK AMA GEREKSİZ KONUŞAN ÇOK!
235 Okunma.
21 Nisan 2020
PANDEMİ ACI ÇEKEN BEDENLERİ ETKİLEMEDİ
938 Okunma.
19 Mart 2020
MİKROP SINIR TANIMIYOR!
281 Okunma.
18 Mart 2020
ALMAN KADIN KUZEY İÇİN BİR ŞANS!
1700 Okunma.
16 Mart 2020
KORONA MI? SEÇİM Mİ?
384 Okunma.
13 Mart 2020
SEÇİMLERİ ERTELEYİN BU İŞİN ŞAKASI YOK!
265 Okunma.
11 Mart 2020
CORONA VİRÜSÜ FIRSATÇILIĞI
397 Okunma.
09 Mart 2020
MESAJI OLAN ALSIN
807 Okunma.
06 Mart 2020
LOKMACI, LOKMACI OLALI BÖYLE İLGİ GÖRMEDİ
604 Okunma.
04 Mart 2020
HALİMİZE ŞÜKREDELİM AMA…
326 Okunma.
02 Mart 2020
GARGA’DAN AL HABERİ
618 Okunma.
28 Şubat 2020
AKINCI’NIN AĞZINDAN BAL AKIYOR
1030 Okunma.
26 Şubat 2020
NEREDE BU CTP’LİLER?
866 Okunma.
24 Şubat 2020
AKINCI’NIN TÜRKİYE’YE GİTMESİ ŞART OLDU
689 Okunma.
21 Şubat 2020
NE İSTEDİĞİNİ BİLMEYEN BİR TOPLUM
732 Okunma.
19 Şubat 2020
SİYASETİMİZİN GELDİĞİ SON DURUMA BAKAR MISINIZ?
589 Okunma.
17 Şubat 2020
SAHTE KABADAYI
661 Okunma.
10 Şubat 2020
BİRİLERİ AKINCI’YA İLHAK MI DEDİ?
793 Okunma.
07 Şubat 2020
MESAJI OLAN ALSIN
758 Okunma.
05 Şubat 2020
MESAJI OLAN ALSIN
661 Okunma.
03 Şubat 2020
SOL PARTİLER AKINCI’YA NE KAZANDIRACAK?
851 Okunma.
27 Ocak 2020
AKINCI’NIN “BARIŞ” ŞANSI SÜRECEK Mİ?
727 Okunma.
24 Ocak 2020
TATAR’IN ADAYLIĞI UBP’Yİ TOPARLADI
793 Okunma.
22 Ocak 2020
CUMHURBAŞKANI ADAYLARI DAHA GERÇEKCİ OLSUN
550 Okunma.
20 Ocak 2020
CUMHURBAŞKANI KİM OLACAK?
645 Okunma.
17 Ocak 2020
BOYKOT
726 Okunma.
15 Ocak 2020
CUMHURBAŞKANLIĞI SEÇİMLERİNDE GELİNEN SON NOKTA!
1267 Okunma.
08 Ocak 2020
EMİRNAME HP’NİN ELİNDE PATLADI
1265 Okunma.
06 Ocak 2020
YOL YOKSA SEYRÜSEFER DE YOK!
607 Okunma.
03 Ocak 2020
HÜKÜMET BOZULUYOR
1316 Okunma.
30 Aralık 2019
2020’DEN BEKLENTİLERİMİZ
1406 Okunma.
25 Aralık 2019
UBP’LİLER PİŞTİ OLDULAR
1082 Okunma.
23 Aralık 2019
CTP Mİ? AKINCI MI?
1524 Okunma.
20 Aralık 2019
SEÇİMİ BOYKOT ETMEK SAĞLIĞIMIZA FAYDALI
703 Okunma.
15 Aralık 2019
ERHÜRMAN’I DAĞ’A KAÇIRALIM!
956 Okunma.
13 Aralık 2019
NASIL BİR CUMHURBAŞKANI İSTİYORUM?
433 Okunma.
09 Aralık 2019
AKINCI’NIN DİĞERLERİNDEN FARKI NE?
880 Okunma.
04 Aralık 2019
YILDA 28 MAAŞ ALAN ÜÇ BİN KİŞİ VAR!
6462 Okunma.
29 Kasım 2019
KIB-TEK MÜDÜRÜ KURUMDA MAAŞ SIRALAMASINDA 188. SIRADA!
3155 Okunma.
18 Kasım 2019
YOLLARIMIZ ÖLÜM TUZAĞI VE SEYREDİYORUZ
443 Okunma.
13 Kasım 2019
TUTUKLU YARGILANMAYI KANIKSADIK
623 Okunma.
12 Kasım 2019
SURİYE BİTTİ SIRADA KIBRIS VAR
670 Okunma.
11 Kasım 2019
ÜÇLÜ KOALİSYONA GEREK YOK
218 Okunma.
08 Kasım 2019
GEZİCİ’NİN VERDİĞİ ÖNEMLİ MESAJ!
549 Okunma.
04 Kasım 2019
ÜÇLÜ KOALİSYONA GEREK YOK
579 Okunma.
30 Ekim 2019
UBP,DP VE YDP SEÇİM HÜKÜMETİNE NE DERSİNİZ ?
1062 Okunma.
28 Ekim 2019
MESAJI OLAN ALSIN
455 Okunma.
25 Ekim 2019
CUMHURBAŞKANLIĞI SEÇİMLERİ VE BEKLENTİLERİMİZ
896 Okunma.
23 Ekim 2019
BAYBARS DİRETTİ AMA OKTAY’IN İSTEDİĞİ OLDU
1688 Okunma.
21 Ekim 2019
BAŞBAKAN TATAR’IN ADAYLIĞI UBP’YE NE KAZANDIRIR?
581 Okunma.
18 Ekim 2019
SEÇİMLERİN BİR ÖNEMİ KALDI MI?
675 Okunma.
14 Ekim 2019
SAFLAR BELLİ OLUYOR
499 Okunma.
09 Ekim 2019
YDP’NİN CUMHURBAŞKANI ADAYI DENKTAŞ
851 Okunma.
07 Ekim 2019
CTP’DE DARBE SAVUŞTURULDU
2199 Okunma.
02 Ekim 2019
BİR OY HAKKIM OLSA OYUMU ARIKLI’YA VERİRDİM
1821 Okunma.
30 Eylül 2019
DP BUGÜN YDP’Yi ZİYARET EDİYOR
1442 Okunma.
27 Eylül 2019
HP, UBP’NİN HUYUNU ERKEN KAPTI
1399 Okunma.
25 Eylül 2019
UBP ÖZGÜRGÜN’E SAHİP ÇIKAR MI?
1110 Okunma.
23 Eylül 2019
ONURHAN ÜZÜYOR
656 Okunma.
20 Eylül 2019
ÖZGÜRGÜN HP’NİN ELİNDE PATLAYACAK !
782 Okunma.
18 Eylül 2019
ERHÜRMAN’I ELEŞTİREMİYORLAR
912 Okunma.
16 Eylül 2019
ERHÜRMAN TAŞ DÜŞÜRDÜ
1003 Okunma.
13 Eylül 2019
Kışlada yaşıyoruz haberimiz yok
658 Okunma.
11 Eylül 2019
Serdar Denktaş neden Genel Başkanlığı bıraktı ?
2351 Okunma.
09 Eylül 2019
Sizce bu bir kurgu değil mi ?
581 Okunma.
06 Eylül 2019
Onurhan yanlış bir seçim
745 Okunma.
04 Eylül 2019
Çavuşoğlu şimdi de Sibel Siber’e teklif etti
1069 Okunma.
02 Eylül 2019
Sokak Erhürman diyor
936 Okunma.
28 Ağustos 2019
CTP anket sonuçlarından mutlu
1583 Okunma.
26 Ağustos 2019
Sendika paralarının peşine düştü
769 Okunma.
23 Ağustos 2019
KENDİ HESABINA 400 BİN STERLİN AKTARDI
2342 Okunma.
20 Ağustos 2019
KOMİTE BAŞKANI KİM OLACAK?
287 Okunma.
09 Ağustos 2019
SÜT KURUMUNDA NELER OLUYOR?
1308 Okunma.
07 Ağustos 2019
AKINCI İYİ POLİS, ÖZERSAY KÖTÜ POLİS
847 Okunma.
29 Temmuz 2019
ANA MUHALEFET PARTİSİNE GEREK YOK ARTIK
1022 Okunma.
26 Temmuz 2019
SENDİKAL PLATFORM İNANDIRICI OLAMAZ
585 Okunma.
22 Temmuz 2019
BİZ KAYBETTİK AMA HALA FARKINDA DEĞİLİZ!
651 Okunma.
19 Temmuz 2019
2020’DE İKİ SEÇİM GEÇİRECEĞİZ
1110 Okunma.
15 Temmuz 2019
İNSANA DEĞER VERMİYORUZ!
421 Okunma.
10 Temmuz 2019
UBP’DE BÜYÜK HUZURSUZLUK
1285 Okunma.
08 Temmuz 2019
AKINCI YOKSA ERHÜRMAN VAR!
904 Okunma.
05 Temmuz 2019
AMCAOĞLU’NA HALA SAHİP ÇIKAN YOK
756 Okunma.
03 Temmuz 2019
ATAMALAR KAPLUMBAĞA HIZINDA
563 Okunma.
28 Haziran 2019
UBP NAMUSUNU KURTARSIN
843 Okunma.
26 Haziran 2019
HP’LİLER UBP’YE GÜVENMİYORLAR
358 Okunma.
25 Haziran 2019
HP KOMİTE BAŞKANLIĞINI İSTİYOR
878 Okunma.
24 Haziran 2019
SADECE LİNÇ Mİ EDİYORUZ?
522 Okunma.
21 Haziran 2019
UBP’DE EROĞLU DEVRİ DÜN KAPANDI
1292 Okunma.
20 Haziran 2019
UBP’DE İNCE HESAPLAR
1575 Okunma.
19 Haziran 2019
ANASTASİADES ÖZERSAY İLE DAHA ÇOK YEMEK YİYECEK
667 Okunma.
18 Haziran 2019
BANKACI BULUNAMIYOR
838 Okunma.
17 Haziran 2019
YAKIT SÖZLEŞMESİ BİTİYOR!
543 Okunma.
14 Haziran 2019
ESKİDEN BİRİ SUÇLU İDİ, ŞİMDİ İSE İKİSİ SUÇLU OLDU…
602 Okunma.
13 Haziran 2019
Hükümet Tokel’e danışacak
587 Okunma.
12 Haziran 2019
SEVGİ VE SAYGI YOKSA MUTLULUK DA YOKTUR!
758 Okunma.
11 Haziran 2019
ATANDIĞIN YER DEĞİL SEÇİLDİĞİN YER DAHA ÖNEMLİ
1198 Okunma.
10 Haziran 2019
GARGA’DAN AL HABERİ
1071 Okunma.
07 Haziran 2019
ERHÜRMAN İLK TURDA CUMHURBAŞKANI OLUR
1245 Okunma.
06 Haziran 2019
Bayramda dikkat çekenler
609 Okunma.
05 Haziran 2019
KKTC’de çözüm istemekle istememek arasında hiçbir fark yoktur
458 Okunma.
04 Haziran 2019
Bayram mesajı mı, seçim mesajı mı?
548 Okunma.
03 Haziran 2019
UBP’de Cahitoğlu krizi
863 Okunma.
31 Mayıs 2019
Hükümet güvenoyu alır mı?
787 Okunma.
30 Mayıs 2019
Özersay şimşekleri üzerine çekmeye devam ediyor
597 Okunma.
29 Mayıs 2019
Tatar, Taçoy’u Genel Sekreterlik konusunda uyardı
2169 Okunma.
28 Mayıs 2019
Yasemin Hareketi’ne Rumlar daha çok oy verdi
932 Okunma.
27 Mayıs 2019
Güney’deki AP seçimleri KKTC’yi etkisi altına alamadı
389 Okunma.
24 Mayıs 2019
Türklerin oyları AKEL’i birinci parti yapabilir
455 Okunma.
23 Mayıs 2019
Bu hükümet Facebook’a ne kadar dayanacak?
1271 Okunma.
22 Mayıs 2019
AP Seçimlerinde Türk adaylara ilgi
688 Okunma.
17 Mayıs 2019
Kurulacak olan hükümetten ne bekliyorsunuz?
519 Okunma.
15 Mayıs 2019
Tatar’ın işi zor!
647 Okunma.
13 Mayıs 2019
İmamoğlu da bizi anlamadı!
908 Okunma.
09 Mayıs 2019
Denktaş Kahraman, Özersay bozguncu
725 Okunma.
08 Mayıs 2019
Hükümetin akıbeti ne olacak?
661 Okunma.
07 Mayıs 2019
Özersay bitirmek için güzel bir fırsat yakaladı
535 Okunma.
06 Mayıs 2019
HP’de Denktaş rahatsızlığı
791 Okunma.
03 Mayıs 2019
Merkez sağın adayı kim olacak?
1033 Okunma.
02 Mayıs 2019
Tarafsan taraftarsın demektir
780 Okunma.
30 Nisan 2019
Akıncı da hayal kırıklığına uğrattı
563 Okunma.
29 Nisan 2019
Birisi hükümet mi dedi
613 Okunma.
22 Nisan 2019
AP seçimleri ve KKTC
2929 Okunma.
19 Nisan 2019
Özersay’ın Ankara ziyareti
465 Okunma.
18 Nisan 2019
Bana mesleğimi kimse öğretmesin!
449 Okunma.
17 Nisan 2019
Alnar Nar Şirketi de batırdık
483 Okunma.
16 Nisan 2019
Irkçı olduk
703 Okunma.
15 Nisan 2019
Erhürman sevgisi de olmasa
457 Okunma.
13 Nisan 2019
Saray’da seçim yemekleri başladı
584 Okunma.
11 Nisan 2019
Bu toplum daha çok çekecek
529 Okunma.
11 Nisan 2019
Parti liderlerinin ekran sınavı
513 Okunma.
10 Nisan 2019
Denktaş’ın yüzünden düşen bin parça
365 Okunma.
08 Nisan 2019
Akıncı ile Erhürman seçim stardını verdi
1051 Okunma.
05 Nisan 2019
TDP’nin siyasetteki amacı ne?
611 Okunma.
04 Nisan 2019
Eroğlu: “Yaşlandım ama ihtiyarlamadım”
414 Okunma.
03 Nisan 2019
Elçi’ye sorun
363 Okunma.
02 Nisan 2019
Yeni cumhurbaşkanı yine sol kesimden olacak
444 Okunma.
01 Nisan 2019
UBP’de Kanlı’ya tepki var
559 Okunma.
Haber Yazılımı