Reklamı Geç
HABER DETAY
ʹİlişkimiz eşsiz ve modernʹ demişti
Cyrus-Hemsworth çifti ayrıldı
12 Ağustos 2019 - Pazartesi 11:57
862 defa okunmuş.
Magazin

Şarkıcı Miley Cyrus ve 8 aydır evli olduğu oyuncu eşi Liam Hemsworthun ayrıldığına dair iddialar doğru çıktı. Şarkıcının sözcüsü ayrılığı doğruladı, sürece saygı duyulmasını istedi. 

Cyrusun sözcüsü ayrılık iddialarını doğrulayan bir açıklama yapıp Liam ve Miley ayrılma kararı aldı ifadesini kullandı, hayranlardan sürece saygı duymalarını istedi.

People sitesine konuşan sözcü, Partner ve birey olarak sürekli gelişen ve değişen Miley ile Liam, kendilerine ve kariyerlerine odaklanırken en iyisinin bu olduğuna karar verdiler. Bakımı üstlendikleri tüm hayvanların ebeveyni olarak kalmaya devam edecekler ifadelerini kullandı.

Çiftin 7 köpek, 3 kedi ve 2 domuz olmak üzere 16 evcil hayvanı var. 26 yaşındaki Cyrus ve 29 yaşındaki Hemsworth bir dargın bir barışık süren ilişkilerini Aralık 2018de evlilikle bir üst düzeye taşımıştı.

Cyrus ilişkilerini eşsiz ve modern olarak tanımlamıştı. Cyrusun bu hafta bir Instagram fotoğrafında parmağında yüzüğünün olmadığı görülmesi sonrası ayrılık iddiaları ortaya atılmıştı.

Editör:GAK TV
Adınız
Yorumunuz
Hiç yorum yapılmamış.