Haber Detayı
15 Eylül 2020 - Salı 16:19 Bu haber 291 kez okundu
 
Olayı çok yanlış anlamış! Yaşlı adam otobüste maske yerine yüzüne yılanı dolayıp yolculuk etti
İngiltere Manchester'de yaşlı bir adam, otobüse binerken maske yerine yanında bulunan yılanı yüzüne dolayıp otobüste yolculuk yaptı.
Dünya Haberi
Olayı çok yanlış anlamış! Yaşlı adam otobüste maske yerine yüzüne yılanı dolayıp yolculuk etti

Koronavirüs salgını tüm dünyada etkisini devam ettirirken, kurallara uymak istemeyen insanların buldukları çözümler pes dedirtti. Söz konusu tuhaf olay İngiltere Manchester'de gerçekleşti. Yaşlı bir adam, otobüse binerken maske yerine yanında bulunan yılanı yüzüne dolayıp otobüste yolculuk yaptı.

Yaşlı adam, Kovid-19 önlemleri ile dalga geçercesine yüzüne doladı. Yılanı bir süre sonra yüzünden kaldırıp, yolcuların yolculuk esnasında tutundukları korkuluğa doğru uzattı.

Yılan kendini korkuluğa sardı. Gördükleri manzara karşısında büyük şok yaşadıklarını söyleyen yolcular, adamın yaptığı hareketin çok eğelenceli olduğunu söyleyip tepki göstermediklerini söylediler.

Normalde COVID-19 ömelerini maske takmayarak yasağı ihlal eden vatandaşlar, hem diğer insanlardan tepki görüp hem de para cezası alıyor. Otobüste bulunan bir yolcunun çektiği video sonrası polis, maske yerine yılan kullanan adamın yakalanıp gerekli cezayı alması için soruşturma başlattı.

Kaynak: Editör: GAK TV
Etiketler: Olayı, çok, yanlış, anlamış!, Yaşlı, adam, otobüste, maske, yerine, yüzüne, yılanı, dolayıp, yolculuk, etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı