Haber Detayı
01 Ağustos 2020 - Cumartesi 11:45 Bu haber 314 kez okundu
 
Kurban etini Drone ile gönderdi
İzmir'de kurbanını kesen Sıddık Gedik, etini arkadaşına drone ile gönderdi. Sosyal mesafeye dikkat çekmek için bunu yaptığını belirten Gedik, "Bir farkındalık oluşturmak için böyle bir çalışma yaptık" dedi.
Türkiye Haberi
Kurban etini Drone ile gönderdi

İzmir'de yaşayan Sıddık Gedik (55), sosyal mesafeye dikkat çekebilmek için Kurban Bayramı'nda kestiği eti Süleyman Özen'in (62) 3. kattaki evine drone ile gönderdi. Eylemi farkındalık için gerçekleştirdiğini söyleyen Gedik, insanların dikkatli olması gerektiği ile ilgili uyarılarda bulundu.

Koronavirüs salgınıyla mücadele sürerken, maske kullanımı, hijyen ve sosyal mesafenin önemi sürekli vurgulanıyor. Virüsün yayılmasını önlemek için birçok kişi kurallara uyuyor. Ancak bazı duyarsız kişilerce kural ihlal ediliyor.

ETİ 3. KATA UÇURDU

 

İzmir'in tanınmış fotoğraf stüdyosu sahiplerinden Sıddık Gedik, bu konuda farkındalık yaratmak amacıyla kolları sıvadı. Sabah herkes gibi kurbanlığını kestiren Sıddık Gedik, dağıtım için ayırdığı etin bir bölümünü sosyal mesafenin önemine dikkat çekmek için drone ile gönderdi. Eti poşete koyan Sıddık Gedik, Süleyman Özen'in (62) evinin önüne geldi. Drona bağladığı torbadaki eti, arkadaşının 3'üncü kattaki evine uçurdu.

Kaynak: Editör: GAK TV
Etiketler: Kurban, etini, Drone, ile, gönderdi,
Yorumlar
Haber Yazılımı