Haber Detayı
20 Ağustos 2019 - Salı 16:41 Bu haber 713 kez okundu
 
KANUNSUZ UYUŞTURUCU MADDE
Gümrük ve Rüsumat Dairesi’nde görevli personel tarafından C.Y. (E-31) adına gelen kargo paket içerisinde yapılan aramada, yaklaşık 1 gram ağırlığında uyuşturucu olduğuna inanılan madde bulundu.
Asayiş Haberi
KANUNSUZ UYUŞTURUCU MADDE

Olayın polisin bilgisine gelmesi üzerine bahse konu şahıs ile meseleylae bağlantısı olduğu tespit edilen O.A.(E-31) ve M.M.Ş.(K-35) tutuklandı.
Bahse konu şahısların kalmakta oldukları ikametgahlarda yapılan aramada ise;  uyuşturucu madde kalıntısı olduğuna inanılan bir adet sigara naylonu, üç adet küçük şeffaf naylon, yaklaşık 2 gram ağırlığında uyuşturucu olduğuna inanılan madde ve üzerlerinde uyuşturucu madde kalıntısı olduğuna inanılan iki adet bütün, bir adet de kırık olmak üzere üç adet pipet bulunarak emare olarak alındı. 
PARA VE KAMBİYO YASASINA AYKIRI HAREKET    
Dün saat 17:30 sıralarında, 
Ercan Havalimanı’nda yetkili makamlara beyan etmeden 30 bin 000 ABD Doları nakit parayla dün yurt dışına çıkış yapmaya çalışan N.S.(K-58) hakkında yasal işlem başlatıldı.
KKTC yasalarına göre, yolcu beraberinde 10 bin Euro muadili döviz veya Türk Lirası’ndan fazla nakit para taşınamaz.
KASTİ HASAR    
Alaniçi'nde faaliyet gösteren bir iş yerinde arızalı olarak park halinde bulunan Doğan Günay'a ait kamyonet aracın sol ön dikiz aynası kırılıp, şoför koltuğuna yanmış motor yağı dökülmek suretiyle hasara uğratılmıştır. 
Olayın polisin bilgisine gelmesi üzerine yürütülen ileri soruşturmada, meselede zanlı olarak görülen A.A. (E-40) tutuklandı.

Kaynak: (TAK) - Türk Ajansı Kıbrıs Editör: GAK TV
Etiketler: KANUNSUZ, UYUŞTURUCU, MADDE,
Yorumlar
Haber Yazılımı