Haber Detayı
13 Nisan 2019 - Cumartesi 11:43 Bu haber 1038 kez okundu
 
Guido Senia, Eski Sevgilisiyle Yatak Pozlarını Silemedi
Şeyma Subaşı'nın yeni sevgilisi Guido Senia, sosyal medya hesabından eski sevgilisi ile olan yatak fotoğraflarını silemedi. Subaşı'nın bu konuya ne tepki vereceği ise merak konusu oldu.
Dünya Haberi
Guido Senia, Eski Sevgilisiyle Yatak Pozlarını Silemedi

Şeyma Subaşı, geçtiğimiz senenin son günlerinde uzun yıllardır birlikte olduğu Acun Ilıcalı'dan tek celsede boşandı. Boşanmadan kısa bir süre sonrada Fransız DJ Guido Senia ile aşk yaşamaya başladı.

Guido Senia'nın Subaşı ile aşk yaşamasına rağmen Instagram hesabından eski sevgilisi ile sarmaş dolaş fotoğraflarını silmemesi ise dikkatlerden kaçmadı.

AŞKLARINI DOLU DİZGİN YAŞIYORLAR

İlk zamanlar aşklarını gizli yaşayan çift, son günlerde bu kararlarından vazgeçerek sosyal medya hesaplarından fotoğraf paylaştı. Aşklarını dolu dizgin yaşayan çiftten Guido'nun sosyal medya hesabı Instagram'daki bazı fotoğraflar ise takipçilerinin dikkatinden kaçmadı.

ESKİ SEVGİLİSİYLE FOTOĞRAFLARINI SİLEMEDİ

DJ Guido Senia, eski sevgilisi ile olan sarmaş dolaş fotoğraflarını Instagram hesabından silemedi. Senia ve eski sevgilisinin yatakta ve havuzda yarı çıplak pozları bulunuyor. Şeyma Subaşı'nın bu konu hakkında ne tepki verdiği ise henüz bilinmiyor.

"SİLDİRSENE BUNLARI"

Guido'nun fotoğraflarını gören Türk kullanıcılar, fotoğrafların altına yorum yağdırdı. Şeyma Subaşı'yı yorumlara etiketleyen kullanıcılar "Sildirsene bunları" dedi.

Öte yandan Subaşı'dan kızı Melisa ve Acun Ilıcalı ile bazı fotoğraflarını Instagram hesabından silmedi.

Kaynak: Editör: GAK TV
Etiketler: Guido, Senia,, Eski, Sevgilisiyle, Yatak, Pozlarını, Silemedi,
Yorumlar
Haber Yazılımı