Haber Detayı
13 Mart 2019 - Çarşamba 11:39 Bu haber 619 kez okundu
 
ERKEKLER ÖPÜŞMEYİ ALDATMAKTAN SAYMADI!
BBC Radio 5, çiftlerin aldatmaya bakış açısına dair bir anket gerçekleştirdi. 2000'den fazla kişinin katıldığı ankette, kadınların yüzde 75'i bir başkasıyla öpüşmeyi aldatmak olarak görürken, erkeklerin yarısı bunun aldatmak olmadığını söyledi.
Magazin Haberi
ERKEKLER ÖPÜŞMEYİ ALDATMAKTAN SAYMADI!

Yayın hayatına 1994'te başlayan köklü radyo istasyonu BBC Radyo 5, aldatmanın anlamının kişiden kişiye değiştiği düşüncesiyle bireyler üzerinde bir anket gerçekleştirdi.

2000'den fazla kişinin katılım sağladığı anketten çarpıcı sonuçlar elde edildi. Araştırma sonuçlarında kadınların yüzde 75'i bir başkasıyla öpüşmeyi aldatmak olarak görürken, erkeklerin yarısı bunun aldatmak olmadığını söyledi.

İngilizlerin yüzde 40'ı, sevgililerinin çöpçatan uygulamaları kullanmasına ses çıkarmıyor fakat erkekler ve kadınlar için başkasıyla cinsel ilişkiye girmek, yüzde 91 oranında aldatmak...

Ankete katılanların yüzde 60'ı cinsel performansından memnunken, sadece yarısının cinsel ilişki sırasında keyif aldığı belirlendi. Ayrıca, katılımcıların yüzde 45'i "Cinsel birlikteliği engelleyen en büyük sorun nedir?" sorusuna ise 'stres' yanıtını verdi.

Kadınların yüzde 40'ı, arkadaş bulma uygulamalarında dolaşmayı bile aldatmaktan sayıyor.

 

 
Kaynak: Editör: GAK TV
Etiketler: ERKEKLER, ÖPÜŞMEYİ, ALDATMAKTAN, SAYMADI!,
Yorumlar
Haber Yazılımı