Haber Detayı
03 Mart 2019 - Pazar 18:06 Bu haber 1411 kez okundu
 
'Bize oy verdiğiniz için Allah size hesap sormayacak'
AK Parti Şanlıurfa Milletvekili ve aynı zamanda TBMM Avrupa Birliği Uyum Komisyonu Başkanı Kasım Gülpınar, Şanlıurfa’da 31 Mart yerel seçim kampanyası için düzenlenen mitingde yaptığı konuşmada “Oyunuzu bize verirseniz, mahşerde Allah size hiçbir hesap sormayacak” dedi.
Türkiye Haberi
'Bize oy verdiğiniz için Allah size hesap sormayacak'

 

AK Parti'nin 4 dönem iktidar olduğunu hatırlatarak halka teşekkür eden Kasım Gülpınar, "Ben de gönül rahatlığı ile söylüyorum ki yarın bir gün Allah'ın karşısına çıktığınız zaman, bize emaneti verdiğiniz için size hesap sormayacak." ifadelerini kullandı.


"Erdoğan'a oy vermek imanımızın gereğidir, hiç düşünmeye gerek yok" diyen AK Partili Kasım Gülpınar konuşmasının devamında "Allah sizden emaneti ehline vermenizi emrediyor, bu emir hepimiz için geçerli, sadece yöneticiler için değil, aynı zamanda halk için de geçerli. Halk emaneti nasıl verir? Sandığın başına gider, oyunu atar ve emanetini verir. Allah size bir emanet veriyorsa, bunun hesabını soracak demektir. Vicdan rahatlığıyla size diyorum ki, yarın inşallah mahşerde Allah’ın karşısına çıktığınız zaman, o emaneti bize verdiğinizden dolayı, size inşallah hiçbir hesap sormayacak. Allah sizi hesaba çekerken 'madem sen Kuran'ı biliyordun, emaneti kime verdin? gel bakalım buraya' diyecek" diye konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: 'Bize, oy, verdiğiniz, için, Allah, size, hesap, sormayacak',
Yorumlar
Haber Yazılımı