Haber Detayı
15 Nisan 2019 - Pazartesi 14:18 Bu haber 531 kez okundu
 
'14. Short Shift Drag 400' yarışları müthiş bir adrenalinle gerçekleşti!
KKTC Başbakanlık Uyuşturucu İle Mücadele Komisyonu himayelerinde düzenlenen “14. Short Shift Drag 400” yarışları dün (14.04.2019) muhteşem bir atmosferde gerçekleşti.
Spor Haberi
'14. Short Shift Drag 400' yarışları müthiş bir adrenalinle gerçekleşti!

Değirmenlik Belediyesi’nin ev sahipliği yaptığı yarışta, birbirinden güçlü arabalar, hız tutkunu sürücüleriyle pistte buluştu.
KKTC’nin yanı sıra Türkiye ve Güney Kıbrıs’ın da katılımıyla, uluslararası düzeyde gerçekleşen “14. Short Shift Drag 400” yarışında adrenalin üst seviyeye yükselirken, tribünleri dolduran izleyiciler eşsiz bir yarışma izleme fırsatı buldu.
Toplamda 61 arabanın, 6 kategoride katıldığı yarışın sonucunda 43 numaralı aracıyla Hasan Kavutoğlu günün en en iyi süresini 10.408 salise ile bitirerek günün en hızlı ismi oldu.
Organizatör Umut Madenoğlu, yarışa katkılarından dolayı KKTC Başbakanlık, Uyuşturucu ile Mücadele Komisyonu’na, Değirmenlik Belediyesi’ne, Sivil Savunma Teşkilat Başkanlığı’na ve Polis Genel Müdürlüğü’ne teşekkür etti.
Madenoğlu, bu adada yarışmak isteyen birçok gencin önünü açan devlet büyüklerinin yanlarında olmalarından dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
Umut Madenoğlu, “Rekabetimiz 0-400 metrede, dostluğumuz daimi olsun” dedi.
KKTC Başbakanlık Uyuşturucu İle Mücadele Komisyonu Başkanı Hasan Karaokçu’nun ve Değirmenlik Belediye Başkanı Ali Karavezirler’in de izlediği yarışta, Afrodizyak Organizasyonu Direktörü Umut Madenoğlu, Yarış Direktörü İsmet Tufan yarışı gerçekleştirdi.
Yarışta Polis Genel Müdürlüğü Trafik Müdürlüğü ve Değirmenlik Belediyesi zabıta ekipleri güvenliği sağladı.

Kaynak: Editör: GAK TV
Etiketler: '14., Short, Shift, Drag, 400', yarışları, müthiş, bir, adrenalinle, gerçekleşti!,
Yorumlar
Haber Yazılımı