Astroloji

 

 

 
Akrep (18.07.2019)
Ay, güne başladığınızda Oğlak burcunda hareket ediyor. Tutulması sonrasında Ay, 00:38-12:18 arası boşluğa giriyor. 12:18’de Kova burcuna giriş yapıyor. 00:38’deki Oğlak burcundaki Ay tutulmasında elektronik aletlerinize dikkat edin. Her şeyi yedeklediğinize emin olun. Yanlış anlaşılmalar sonucu gergin bir gün geçirebilirsiniz. Kardeşinize, akrabalarınıza karşı gerçekçi olmak isterken kalp kırabilirsiniz. Eğitim hayatınızla ilgili konularda stresli bir süreçten geçebilirsiniz. Detaylı bilgileri içeren yazı için tıklayabilirsiniz.
 
Aslan (18.07.2019)
Günün başlamasıyla Ay, Oğlak burcunda hareket ediyor. 00:38-12:18 arası ise boşlukta hareket ediyor. Saat 12:18’de Ay boşluğa giriyor. Bugünün önemli gökyüzü olayı ise Oğlak burcundaki Ay tutulması. Ay tutulması ofis yaşamınızda stresli günler yaşamanıza sebep olabilir. Altınızda çalışan kişilerle fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz. Bir anlık öfkeyle çalışma arkadaşlarınızın kalbini kırabilirsiniz. Sağlığınızda ani bir problem yaşayabilirsiniz. Evcil hayvanınıza dikkat etmelisiniz. Ay tutulmasının ayrıntıları için tıklayınız.
 
Balık (18.07.2019)
Ay, günün ilk diliminde Oğlak burcunda hareket ediyor. 00:38-12:18 arası boşlukta kalacak olan Ay, son kontağını Güneş ile yaparak Ay tutulması meydana getiriyor. Saat 12:18’de de Kova burcuna geçiyor. Bugünün hemen başında oluşan 00:38’deki Ay tutulmasında bulunduğunuz çevrede gergin olabilirsiniz. Eleştirilere açık olmayabilirsiniz. Arkadaşlarınıza karşı kırılabilirsiniz. Verdiğiniz tepkilerle siz de bağları koparabilirsiniz. Kısacası dost mu düşman mı bu tutulmayla dostlarınızı tanıyabilirsiniz. Ayrıntılı tutulma yazısını okumak için tıklayınız.
 
Başak (18.07.2019)
Güne uyandığınızda Ay, Oğlak burcunda ilerliyor. Uzun süre boyunca 00:38-12:18 arası boşluğa giriyor. Saatler 12:18’i gösterdiğinde Kova burcunda ilerlemeye başlıyor. Bugün Ay tutulması Oğlak burcunda oluşuyor. Günün bu önemli olayı aşk hayatınızda agresif durumlara yol açabilir. Partnerinizle anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Gerçekleri yüzüne vurmanız sert bir tepki almanıza sebep olabilir. Kontrolcü davranmamaya özen gösterin. Çocuğunuzla ilgilide stresli zamanlar geçirebilirsiniz. Ayrıntılı yazıya erişmek için tıklayabilirsiniz.
 
Boğa (18.07.2019)
Günün ilk yarısı Ay, Oğlak burcunda hareket ediyor. Devamında ise 00:38-12:18 arası boşluğa giren Ay, 12:18’de Kova burcuna geçiyor. Bugün Ay, 00:38’de son açısını Güneş’le yaptıktan sonra Ay tutulması meydana geliyor. Ay tutulması esnasında seyahatlerinizde çok dikkatli olmalısınız. Bavul, pasaport gibi eşyalarınızı yanınızdan ayırmayın. Rötarlar yaşanabilir. Ruhen biraz daha karamsar düşündüğünüz zamanlardan geçebilirsiniz. Yurt dışı başvurusu yapacaksınız iki kere her şeyi kontrol etmelisiniz. Ayrıntılı yazı için tıklayınız.
 
İkizler (18.07.2019)
Ay, günün başında Oğlak burcunda hareket ediyor. Sonrasında Ay, 00:38-12:18 aralığında boşluğa giriyor. 12:18 itibariyle Kova burcunda geçen Ay, enerjinizin yükselmesini sağlayacaktır. Çünkü bugün gerçekleşecek olan 00:38’deki Ay tutulması tekrardan borçlarınızı gündeme getirebilir. Beklemediğiniz ya da unuttuğunuz bir ödemeyle karşılaşabilirsiniz. Bir anlık sinirle daha fazla harcama yapmaya meyilli olabilirsiniz. Miras konunuz varsa yakınlarınız, sizi dışarıda bırakmak için zorluklar çıkartabilirler. Sağlığınızı riske atacak hareketlerden uzak durmalısınız. Tutulma yazısının detayları için tıklayınız.
 
Koç (18.07.2019)
Oğlak burcunda hareketine devam eden Ay, bugün 00:38-12:18 arası boşlukta ilerliyor. 12:18’de ise Kova burcuna geçiyor. Boşluğa girmeden önce 00:38’de Ay tutulması gerçekleşiyor. Bu tutulma kariyerinizde gerginliklere sebep olabilir. İş ortamında sakin olmanızda fayda var. Yöneticinizle güç savaşlarına girmekten kaçının. Güzel giden kariyerinizde bir anlık hırsınızın kurbanı olmayın. Çalışmıyorsanız geleceğe dair yapmak istedikleriniz için size engel olan kişilere öfkenizi sert bir şekilde gösterebilirsiniz. Detaylı yazı için tıklayınız.
 
Kova (18.07.2019)
Bugün Ay, Oğlak burcunda günün ilk yarısı hareket ediyor. 00:38’deki Ay tutulmasından sonra 00:38-12:18 arası Ay boşlukta kaldıktan sonra sizlerin burcuna giriş yapıyor. Günün en dikkat çekici olayı Oğlak burcunda meydana gelen Ay tutulması. Bu tutulmada en çok sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Tekrardan aynı konular nüks edebilir. Kendinizi ihmal ettiğinizde her şeyin yeniden ortaya çıktığını görebilirsiniz. Duygusal olarak da gergin bir ruh hali hâkim olabilir. Bazen bu durum melankoliye dönüşebilir. Ay tutulması yazısı için tıklayınız.
 
Oğlak (18.07.2019)
Sizlerin burcunda ilerlemeye devam eden Ay, bugün 00:38-12:18 arası boşlukta kalıyor. Fakat bundan önce burcunuzda Ay tutulması meydana geliyor. 12:18’de ise Ay Kova burcuna giriş yapıyor. Günün en önemli olayı sizlerin burcunda gerçekleşiyor. 00:38’de oluşan Ay tutulmasında her konuda dikkatli olmalısınız. Gergin olacağınız bir gün geçirebilirsiniz. Riskli işlerden kendinizi sakının. Bu tutulma partnerinizle olan bağınızı zayıflatabilir. Özellikle karşı taraftan otoriter davrandığınıza dair sitemler duyabilirsiniz. Ayrıntılı tutulma yazısı için tıklayınız.
 
Terazi (18.07.2019)
Ay’ın Oğlak burcunda ilerlediği bir güne başlıyorsunuz. Günün başında oluşan Ay tutulması sonrasında saat 00:38-12:18 arası Ay boşluğa giriyor. 12:18’de ise Kova burcuna geçiyor. Ay tutulması ise 00:38’de Oğlak burcunda oluşuyor. Bu tutulma, aile hayatınızda stresli bir gün geçirmenize sebep olabilir. Aile içindeki karşıt fikirler bir noktada karar almanıza engel olabilir. Agresif olabileceğiniz bir dönemdesiniz. Ailedeki bir sağlık probleminde de destek olmanız gerekebilir. Evinizin içinde riskli hareketlerden kaçınmalısınız. Tutulma yazısına erişmek için tıklayınız.
 
Yay (18.07.2019)
Günün ilk zamanlarında Ay, Oğlak burcunda ilerlemeye devam ediyor. Ay tutulmasının devamında açısı kalmayan Ay, 00:38-12:18 arası boşlukta kalıyor. 12:18’de hareketine Kova burcunda devam ediyor. Günün esas önemli olayı ise Oğlak burcunda gerçekleşen Ay tutulması. Ay tutulmasında gelirinizi ilgilendiren bir konuda sinirleriniz gergin olabilir. Beklediğiniz para yatmamış olabilir. İnternetten yapacağınız para transferleri havada kalabilir. Maddi değeri yüksek eşyalarınıza da dikkat edin. Ufak bir dikkatsizlik pahalıya mal olabilir. Tutulma yazısı için tıklayabilirsiniz.
 
Yengeç (18.07.2019)
Güne başladığınızda Ay, Oğlak burcunda ilerlerken saat 00:38-12:18 boşluğa giriyor. 12:18’de ise Kova burcuna geçiyor. Maddi konularınız gündeminizi oluşturabilir. Bugünün önemi ise Oğlak burcundaki Ay tutulması. Bu tutulma eşinizle veya sevgilinizle aranızda gerginlikler olmasına sebep olabilir. Her iki taraf birbirini yanlış anlayabilir. Alttan almanız gereken günler geçirebilirsiniz. Kıskançlıklar ilişkinizi yıpratabilir. Fazla soru sormanız karşı tarafı sıkabilir. Ortak iş açmışlar varsa aynı gerginliği ortağıyla yaşayabilirler. Detaylı yazıyı okumak için tıklayabilirsiniz.

 

 

 

Haber Yazılımı